בעל הבית השתגע!

תחרות הלייקים הגדולה של הרצליה והסביבה

תחרות "בעל הבית השתגע מאהבה" לחיות המחמד של הרצליה יוצאת לדרך. העלו תמונה או סרטון מתחת לתמונה של התחרות שהכרזנו, צברו תגובות ולייקים על התמונה וזכו בפרס שווה במיוחד לבחירתכם.


תקנון התחרות

1. בתחרות יכולים להשתתף כל בעל חיית מחמד ההולך על 4 באשר הוא. כאשר יכולים להשתתף בתחרות כל מי שרוצה בתנאי שחיית המחמד שהוא/היא מעלה כתגובה הינו חיית מחמד בבעלותו/ה. אין להשתמש בסרטונים או בתמונות של בעלי חיים של אנשים אחרים או מקורות אחרים באינטרנט.

2. כל תושבי הרצליה, רמת השרון והסביבה יכולים להשתתף בתחרות ואף להיות הזוכים בתחרות - כולל כאלו שאינם לקוחות של ד"ר גלעד פקטור. 

3. כל משפחה יכולה להצביע מקסימום 3 פעמים. הצבעה של מספר משתתפים בעלי אותו שם משפחה מעל מספר של 3 , תחשב במניין כ-3 קולות.

4. התחרות תערך למשך שבועיים , כאשר המנצח/ת  יהיה זה שקיבל את מספר הלייקים + התגובות הגדול ביותר. כל תגובה או הערה תחשב כנקודה אחת וכל לייק יחשב גם כבעל נקודה אחת לשם מניין הקולות.

5. כל משתתף יכול לתייג כמה חברים שירצה בתגובה/תמונה/סרטון שהוא מעלה לאוויר בתחרות. אין הגבלה למספר התיוגים של האנשים המותרת. כל גולש שרוצה להשתתף בתחרות חייב להתחיל שרשור של תגובה חדש משלו . 

6. הפרס הראשון יחולק בתאריך XXXX/CCC/YYYY לאחר מניין הקולות. ההצבעה הינה שקופה לכולם ולכן הינה הוגנת ושווה לכל המתחרים.

7. התמונה הסרטון יכולים להכיל אתכם , בני המשפחה או כל חבר. זה אפילו מומלץ בחום!

8. הפרס הראשון יוכל לבחור את הפרס מבין 2 אפשרויות מוצעות:

או מנוי שנתי לכלב/חתול לשנה בסך 550 ש"ח לשנה הקרובה 

או פוף יוקרתי ביותר מתנת פוזיטיב פופים ראו תמונה.

לפרטים נוספים על הפוף היוקרתי מבית פוזיטיב אפשר להציץ בלינק הבא - פופים מעוצבים


9. הפרס יחולק/יינתן בחנות הפופים של מיכל, פוזיטיב , ברחוב גלגלי הפלדה 19 למי שבוחר בפוף או בקליניקה של ד"ר גלעד בהרצליה , נורדאו 42.  

הפרס אינו ניתן להעברה למישהו אחר , פרט למישהו מקרבה ראשונה של הזוכה המאושר/ת.